LV

EN

+371 20022792

  sales@livoniadesign.eu

  “Mazie Kangari”, Allažu pag., Siguldas nov., LV-2154

  info@livoniadesign.eu

Konsoļu kāpnes

Konsoļu kāpnes izskatās ļoti iespaidīgi un neticami eleganti bagātā interjerā. Šāda veida konstrukcijai ir radikālas atšķirības no citiem modeļiem ne tikai vizuāli, bet arī ražošanas un uzstādīšanas tehnoloģijās. Šādu projektu realizēt pa spēkam ir tikai pieredzējušiem meistariem.

Konstrukcijas īpatnības:

Galvenās konsoļu kāpņu atšķirības ir elementu stiprināšanā un konfigurācijā. Lieta tāda, ka konsoļu kāpņu pakāpieniem nav skaidri redzama atbalsta. Jūs neatradīsiet šajos projektos balstu stabus. Pakāpieni paliek atklāti – tie it kā karājas gaisā.

Neparastu viegluma sajūtu panāk ar tikai viena pakāpiena puses fiksāciju sienā. Marga tiek stiprināta pie sienas. Šādām kāpnēm tiek nodrošināta maksimāla gaismas caurlaidība.

Priekšrocības:

Aizņem maz vietas. Neaizsedz gaismas un gaisa plūsmu telpā. Izskatās ļoti efektīvi. Samazināts materiālu patēriņš. Rada viegluma un elegances sajūtu.

Trūkumi:

Nav īsti ērtas pārvietojoties. Sarežģīta, grūta projektēšanā un izpildē. Dārgi maksā. Norobežojuma trūkuma dēļ nav tik drošas. Nederēs mājās, kur ir bērni.

Izmantojamie materiāli:

Metāls, koks un MDF, Stikls, Betons.

Konsoļu projekts 1

Par mums

“Livonia Design” ir uzņēmums, kas specializējas kāpņu un margu projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā. Uzņēmumā strādā pieredzējuši profesionāļi savā jomā, lai piegādātu mūsu klientiem augstas kvalitātes produktus.

Mēs ražojam

Kāpnes, koka kāpnes, betona konstrukciju kāpnes, metāla konstrukciju kāpnes, spirālveida kāpnes, konsoļu kāpnes, kāpņu telpiņas, āra kāpnes, margas, kāpņu telpa, stikla margas, metāla margas, koka margas, kaļķakmens margas, kombinētās margas.

Pakalpojumi

  • Kāpnes
  • Reliņi
  • Dizains
  • Kāpņu uzstādīšana
  • Metāla produkti