Par mums

Mēs, kompānija SIA “Livonia Design” esam kāpņu un durvju ražošanas kompānija, kuras pamatā ir meistari ar 20 gadu angļu ražošanas pieredzi. Mēs esam pieredzējuši kāpņu, durvju ražotāji. Mēs izcili apvienojam lielisku dizainu, meistarību un estētiku, kas ļaus koka kāpnēm iekļauties pārējā interjera dizainā. Kāpnes, ja tās taisa īsti meistari, kalpos visai ģimenei gadiem ilgi un arī nākamajām paaudzēm. Skaistas kāpnes tas ir meistardarbs, tāpēc viss, kas jums jādara, ir jāatrod labu šī pakalpojuma sniedzēju, kam ir ne tikai liela pieredze, bet arī vīzija, kas ļauj jums veidot patiesi estētiskas kāpnes.


Pieredze: Mūsu meistaru lielā pieredze ir uzkrāta vienā no prestižākajām kāpņu ražotnēm Lielbritānijā, kā arī piedaloties dažādos projektos Skandināvijas valstīs, Vācijā un Dānijā, kas kopā ir vairāk, kā 20 gadi.


Individuāls projekts: katru klientu nodrošinām ar 3D projektu.


Vispārīgi pakalpojumi: Mēs konsultējam, piedāvājam materiālu izvēles iespējas, veicam mērījumus, projektējam, dāvinām 3D vizualizācija, ražojam un uzstādām. To visu mēs piedāvājam sadarbojoties ar mūsu klientu.


Materiāli: mēs varam izgatavojam kāpnes no dažādiem materiāliem. Piemēram: no koka, metāla, kombinētās kāpnes (koks ar metālu).


Augsta kvalitāte: Mūsu kāpnes kalpos visai ģimenei gadiem ilgi.


Esam novērtēti: Mēs projektējam, izgatavojam un uzstādām koka kāpnes ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā.


Uzņēmums SIA “Livonia Design” tomēr piedāvā ne tikai koka kāpņu ražošanu, bet arī citus elementus, kas vajadzīgi jūsu mājas kāpņu telpā un ne tikai. Tās ir masīvkoka durvis, iebūvējamas masīvkoka mēbeles, masīvkoka palodzes un citus izstrādājumus pēc klientu vēlmēm.


Mēs koncentrējamies uz kvalitāti, precizitāti, veiktspēju, izturību un galīgo izskatu un funkcionalitāti ar patīkamu gala rezultātu.


Jūsu rīcībā ir SIA “Livonia Design” pieredzējušā komanda. Mēs aicinām jūs sazināties ar mūsu speciālistiem.